Hotel Na Trojce

ubytovanie Jindrichov
 

** Hotel Na Trojce / ubytovanie Jindrichov

Hotel Jindrichov Na Trojce
Ubytovanie Hotel Na Trojce Pusté Žibřidovice Jeseníky:
Hotel Na Trojce je ukrytý od shonu civilizácie v podhorí Hrubého Jeseníku. V zime je tu veľa snehu a v lete jasný slnečný svit. Hotel ponúka výtečnú stravu, pohodlné ubytovanie za priateľské ceny a prekrásnu okolitú krajinu.

Hotel Na Trojce Pusté Žibridovice ubytovanie:
Ubytovať sa môžete v 10 dvojlôžkových, 3 trojlôžkových a 7 štvorlôžkových izbách. Na izbách je umývadlo s teplou vodou. Sociálne zariadenia sú umiestnené na jednotlivých poschodiach (WC + sprchové kúty), ktorá prešla kompletnou rekonštrukciou v r. 2007. V reštaurácii je káblová televízia. V druhom poschodí hotela je klubovňa s TV.

Pusté Žibridovice hotel ubytovanie Na Trojce reštaurácia:
Stravovanie hostí je zabezpečené v hotelovej reštaurácii s kapacitou 60 miest. V čase podávania jedál je táto reštaurácia využívaná ako jedáleň. Možnosť zakúpenia občerstvenia pri bare v reštaurácii. V priaznivom počasí je obľúbeným miestom veľká vonkajšia terasa so záhradným nábytkom, na ktorú je vstup z reštaurácie.

Na Trojce ubytovanie Pusté Žibřidovice hotel služby:
Úschovňa bicyklov a lyží. U hotelu je venkovný 15m dlhý bazén, ktorý ponúka kúpanie v teplých dňoch. V reštaurácii je guločník. Klubovňa a stolný tenis. U hotelu je trávnaté ihrisko vhodné ku hre nohejbalu a volejbalu. Reštaurácia a priestory hotela ponúkajú možnosť organizovania školení, seminárov, relaxačných cvičení apod. Vhodné pre rodiny s deťmi. Možno sa ubytovať s domácim miláčikom. Pred hotelom je parkovisko s dostatočnou kapacitou, po dohode možnosť parkovania v uzamykateľných garážach. Možno platiť platobnými kartami.

Autobusová zastávka sa nachádza priamo pred hotelom. Železničná stanica "Jindrichov na Morave" na trati 292 Šumperk - Hanušovice - Jeseník - Krnov sa nachádza 3 km od hotela, ďalej autobusom. Možnosť dohody odvozu hotelovým vozom.

Dovolenka Jeseníky Hotel Pusté Žibridovice Na Trojce aktivity v okolí:
Poznávať najvyššie pohoria Moravy môžete pešo i na bicykli a v zime na lyžiach. Z turistických zaujímavostí sú to napríklad kúpele, zámok a ručná papierňa a múzeum vo Veľkých Losinách. Hrad Kolštejn - Branná a zrúcanina Nový Hrad, Veterán múzeum a zoopark Rapotín ... Lyžiarske strediská a areály, požičovne lyží, servis. V hoteli Vám radi poradia kam vyraziť na výlet.
Hotel Jindrichov Na Trojce - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Jindrichov Na Trojce - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Jindrichov Na Trojce - možnosť pripojenia na internetHotel Jindrichov Na Trojce - k dispozícii letná terasaHotel Jindrichov Na Trojce - k dispozícii kavareňHotel Jindrichov Na Trojce - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Jindrichov Na Trojce - hotel má reštauráciuHotel Jindrichov Na Trojce - hotel má vináreňHotel Jindrichov Na Trojce - V hoteli je biliardHotel Jindrichov Na Trojce - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Jindrichov Na Trojce - akceptuje creditné karty VISAHotel Jindrichov Na Trojce - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Jindrichov Na Trojce - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalHotel Jindrichov Na Trojce - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Jindrichov Na Trojce - Iybz sú vybavené televízorom
Odporúčajte tyto stránky: